Przeskocz do treści

II niedziela zwykła – 16 stycznia 2022

1/ W czwartek zakończyliśmy kolędowe spotkania w kościele. Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w nich uczestniczyli. Miło nam, że mogliśmy wspólnie się pomodlić, zamienić kilka zdań, udzielić błogosławieństwa. Bardzo dziękujemy za to wspaniałe Wasze świadectwo i zaproszenie Pana Jezusa do swojego domu i Rodziny. Dziękujemy także za złożone przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać.

2/ Nasza Parafia obchodzi w tym roku 40 rocznicę jej powstania. Z tej racji został wydany okolicznościowy kalendarz. Chętni mogą go nabyć przy wyjściu z kościoła za dobrowolna ofiarę. Przy okazji informujemy, że oprócz jubileuszu Parafii będzie jeszcze w tym roku przynajmniej kilka okrągłych rocznic.

3/ Informujemy z radością, że wczoraj odbyło się w naszej Parafii spotkanie dekanalne kapłanów i liderów synodalnych z Księdzem Kardynałem. Była okazja do wymiany zdań nt. form, wyników i oceny spotkań synodalnych. Natomiast w najbliższą niedzielę podczas każdej Mszy św. Ksiądz Proboszcz przedstawi w skrócie analizę parafialnej ankiety synodalnej i rozpoczną się spotkania ogólne na poszczególne tematy.

4/ W imieniu swoim, a także burmistrza Dzielnicy Bielany uprzejmie zapraszamy na uroczysty koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej pod dyr. Jana Lewtaka w niedzielę, 23 stycznia o g. 14:00 a przygotowany przez naszą Parafię, Bielański Ośrodek Kultury i Urząd Dzielnicy Bielany.

W koncercie usłyszymy znane i lubiane klasyczne utwory m.in. Concerto grosso „Na Boże Narodzenie” oraz najpiękniejsze KOLĘDY. Koncert organizowany jest z okazji 20-lecia działalności Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej.

5/ Natomiast na wieczorną Mszę św. o g. 18:00 zapraszamy młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.

6/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.

7/ We środę rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan

8/ W piątek natomiast o g. 20:00 rozpoczyna się kolejne przygotowanie do małżeństwa tzw. kurs przedmałżeński. Chętnych zapraszamy. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

9/ Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. św. Dominika Savio przy ul. Lisowskiej 29 na warszawskich Bielanach prowadzi rekrutację na rok szkolny 2022/23 do grup 3- i 4-latków. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu (szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na stronie www.przedszkoledominik.pl)