1/ Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za przygotowanie i udział w procesji Bożego Ciała. To piękne świadectwo naszej
wiary.
2/ Dzisiaj Dzień Dziękczynienia - o godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie uroczysta Msza św. dziękczynna. W parafiach, także naszej, prowadzona jest zbiorka do puszek na dalsza budowę tej świątyni.
3/ W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, ostatnie nieszpory nieszpory i poświęcenie wianków. Serdecznie zapraszamy.
4/ W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę Uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą odprawiane jak w każdy dzień powszedni.
W sobotę po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskiej i procesja. Rozważania tajemnic radosnych przygotuje Legion Maryi.
5/ Pod chórem są do nabycia najnowsze numery gazet i czasopism oraz gazetka parafialna.
6/ Informujemy, że w niedzielę, 21 czerwca po Mszy św. o godz. 13:00 odbędzie się tradycyjny festyn parafialny. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i miłych Gości.