Przeskocz do treści

Konsultacje dietetyczne

Nazywam się Agnieszka Surma i jestem dietetykiem. Moją misją jest wspierać innych we wprowadzaniu w życie dobrych nawyków, które będą wzmacniać zdrowie i utrzymywać dobre samopoczucie.

Wiedza i doświadczenie, które mam, przekonują mnie, że troska o siebie, a w tym o swoje zdrowie to gwarant dobrego życia, dobrej pracy, dobrych relacji z bliskimi. Obserwując otoczenie widzę również, jak zwiększa się liczba dzieci, które w wyniku nieprawidłowych nawyków żywieniowych doświadczają trudności związanych z nadmierną masą ciała, ale także wielu innych chorób zależnych od diety.

Dlatego jeśli chcesz zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, albo borykasz się z różnymi chorobami i w natłoku informacji nie wiesz, jak sobie pomóc, proponuję Ci darmową konsultację. Przyjdź na spotkanie, w czasie którego przyjrzymy się Twojemu codziennemu życiu i dam Ci wskazówki, co możesz zmienić, by poprawić swoje zdrowie i swojej rodziny.

Spotkanie trwa 45 - 60 minut. W tym czasie dokonam pomiaru na analizatorze składu ciała, zmierzę ciśnienie krwi, ocenię stan odżywienia, przeprowadzę wywiad zdrowotny i na tej podstawie udzielę Ci porady dietetycznej. Jeśli masz badania, to przynieś je ze sobą.

Serdecznie zapraszam.

Skontaktuj się ze mną w celu umówienia spotkania - telefonicznie lub mailowo:

tel. 661 117 784
e-mail: