Przeskocz do treści

XXVI niedziela zwykła – 25 września 2022

1/ W najbliższą środę przy Krzyżu stojącym na terenie naszej Parafii obok ul. Reymonta i Kochanowskiego oraz Conrada i Kwitnącej o g. 15:00 będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego (w ramach corocznej akcji Iskra Bożego Miłosierdzia). Serdecznie zapraszamy.

2/ We czwartek swoje imienny obchodził będzie Ks. Michał Turkowski. Tego dnia Solenizant o g. 8:00 odprawi Mszę św. imieninową, w czasie której złożymy Mu życzenia.

3/ W piątek o 20:00 kolejne spotkanie dla narzeczonych. Chętnych serdecznie zapraszamy.

4/ W sobotę o g. 8:00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe i spotkanie Kół Żywego Różańca. Z racji Bierzmowania tego dnia nie będzie nabożeństwa po wieczornej Mszy św.

5/ Miło nam poinformować, że w tym tygodniu kończą się prace związane z termoizolacja i malowaniem kościoła. Bardzo dziękujemy wszystkim za modlitwę i składane ofiary.

6/ W sobotę i niedzielę przeżywać będziemy w naszej Parafii wizytację kanoniczną oraz jubileusz 40-lecia powstania naszej Parafii. Z tej racji Ks. Biskup Piotr Jarecki w sobotę, 1 października spotka się z Kapłanami, Siostrami, Pracownikami kościelnymi, Katechetami oraz o g. 15:30 z wszystkimi członkami Wspólnot i Grup parafialnych, Radą Duszpasterską i Ekonomiczną, a o g. 18:00 udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej Młodzieży.

W niedzielę Ks. Biskup przybędzie na Mszę św. o g. 8:30 i będzie przebywał wśród nas do wczesnych godzin popołudniowych. O g. 13:00 przewodniczył będzie Mszy św. jubileuszowej Mszy św. dziękczynnej, na która zapraszamy wszystkich Parafian i miłych Gości. Podczas Mszy św. i po Mszy wystąpi orkiestra WIKTORIA z Rembertowa.
Także po Mszy św. na terenie przykościelnym odbędzie się piknik parafialny, a dla dzieci na ogródku za plebanią różne gry i zabawy. Dzieci przychodzą na Msze św. o g. 11:30 i po Mszy św. zapraszamy na festyn. Będzie wiele atrakcji.
Przy tej okazji prosimy Parafian, aby upiekli ciasto i przynieśli je przed Mszą św. do kancelarii.
Nabożeństwo różańcowe w przyszłą niedzielę, 2 października będzie o g. 17:30.

7/ Bezpośrednim przygotowaniem do Jubileuszu będą codzienne spotkania z byłymi Wikariuszami, którzy o g. 18:00 będą przewodniczyć Mszy św., wygłoszą kazanie, a po Mszy będzie okazja do spotkań i wspomnień.
W poniedziałek Mszy św. przewodniczył będzie Ks. Krzysztof Sadkowski ,
We Wtorek Ks. Piotr Filipczak
We środę Ks. Robert Pękacki
We czwartek Ks. Marcin Żugaj i Ks. Marcin Piecyk.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Waszą obecność.