Przeskocz do treści

XXVII niedziela zwykła – 2 października 2022

1/ Przeżywamy dzisiaj w naszej Parafii jubileusz 40 rocznicy jej powstania oraz wizytacje kanoniczną. Zachęcamy do licznego udziału w Eucharystii, a także do modlitwy w intencji całej Wspólnoty.

2/ Jutro Akcja Katolicka zaprasza na Mszę św. o g. 18:00 oraz spotkanie formacyjne.

3/ Od wtorku zaczynamy powakacyjne spotkania dla Mam z małymi dziećmi. Początek spotkania o g. 10:00 w sali przy kancelarii parafialnej.

4/ W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. We czwartek będziemy się modlić za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek zapraszamy do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej. Dla dzieci i młodzieży spowiedź w piątek przed Msza św. o g. 17:00.

5/ Rozpoczął się miesiąc październik. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. o g. 18:00 ( w soboty dodatkowo po Mszy św. o g. 8:00); w niedziele o g. 17:15. Dla dzieci nabożeństwa we wtorki i czwartki o g. 16:15.

6/ W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 18:00 zapraszamy na pierwszą po wakacjach katechezę dla dorosłych z cyklu „Do źródła wiary”.

7/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu z kościoła kolejny numer gazetki parafialnej.

8/ Z przykrością informujemy o śmierci taty naszej zakrystianki, Siostry Donaty. Prosimy o modlitwę za śp. Stanisława i S. Donatę.