Przeskocz do treści

XXV niedziela zwykła – 18 września 2022

1/ W piątek, 23 września Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na godz. 16:00 (do kaplicy adoracji) na wspólną modlitwę.

Także tego dnia rozpoczyna się Kurs przedmałżeński dla narzeczonych - spotkania odbywać się będą w każdy piątek o godz. 20:00 (w sali przy kancelarii parafialnej). Zapisy na pierwszym spotkaniu.

2/ Małżeństwa, zwłaszcza młodsze, zachęcamy do włączenia się do wspólnoty Domowego Kościoła. Chcemy od października założyć nowy krąg, dlatego chętnych zapraszamy do zgłaszania się do ks. Konrada.

4/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu z kościoła - gazetka parafialna.

5/ Przypominamy, że w tym roku przypada 40 rocznica powstania naszej Parafii. Główne uroczystości będziemy obchodzić za 2 tygodnie w niedzielę, 2 października. O godz. 13:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta, na którą zapraszamy wszystkich Parafian i Gości. Po Mszy św. odbędzie się festyn parafialny z mnóstwem atrakcji dla dorosłych i dla dzieci.

Początek października w naszej Parafii to także czas wizytacji kanonicznej. Zwykle taka wizytacja odbywa się co 5 lat w każdej parafii. Z tej okazji przybędzie ks. bp Piotr Jarecki i będzie gościł pośród nas 1 i 2 października. W sobotę, 1 października podczas Mszy św. o 18:00 udzieli sakramentu bierzmowania. Spotka się także tego dnia z kapłanami, siostrami, pracownikami Parafii oraz z grupami i wspólnotami parafialnymi, zaś w niedzielę biskup Piotr będzie z nami od Mszy o 8:30.

6/ W sobotę, 24 września młodzież KSM zaprasza na wycieczkę do Modlina. Informacje dostępny są stronie KSMu na Facebooku.