Przeskocz do treści

XVI niedziela zwykła – 18 lipca 2021

1. Przypominamy, że dzisiaj podczas Mszy św. o g. 10:00 będziemy dziękować Ks. Damianowi za Jego duszpasterską posługę w naszej Parafii. Życzymy także, by w nowej parafii cieszył się ludzka życzliwością i Bożym błogosławieństwem na każdy dzień kapłańskiego życia.

2. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową w piątek o g. 17:00.

3. W przyszłą niedzielę, 25 lipca przypada święto św. Jakuba Apostoła i wspomni św. Krzysztofa – patrona kierowców, automobilistów i podróżnych. Z tej racji będziemy się modlić o bezpieczeństwo na naszych drogach. Po każdej Mszy św. będzie miało miejsce poświęcenie wszelkiego rodzaju pojazdów. (Nie tylko nowych). Zainteresowanych więc prosimy o postawienie pojazdów możliwie najbliżej kościoła.

4. W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.

5. W lipcu i sierpniu są jeszcze (zwłaszcza rano) wolne intencje.

6. Jak widać zakończyliśmy w tym tygodniu malowanie lamperii w górnym kościele. W dalszym ciągu trwa malowanie dolnego kościoła (zarówno ścian jak i sufitu). Także w połowie sierpnia zostaną zamontowane nowe dębowe drzwi. Od jutra Msze św. będą odprawiane tylko w górnym kościele.
Wszystkim zaś Ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

7. Organizujemy autokarowa pielgrzymkę do Sokółki, Świętej Wody i Białegostoku. Wyjazd 27 lipca (wtorek). Powrót tego samego dnia wieczorem. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii lub kancelarii.

Wszystkim wypoczywającym życzymy miłego wypoczynku, dużo wrażeń i miłych przygód, a Gościom dobrego samopoczucia wśród nas oraz szczęśliwych powrotów.