Przeskocz do treści

XIII niedziela zwykła – 2 lipca 2023

1/ Przypominamy, że dzisiaj podczas Mszy św. o g. 11.30 będziemy się modlić w intencji Matek i rodzin oczekujących i pragnących potomstwa. Po Mszy świętej błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II – Patrona Rodzin.

2/ W lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. o g. 13.00. Kancelaria jest czynna tylko w godzinach popołudniowych.

3/ W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej. Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy w miesiącu czerwcu uczestniczyli w nabożeństwach ku Czci Najświętszego Serca Jezusowego.

4/ Są jeszcze wolne miejsca na Jasna Gorę. Wyjazd w następną niedziele (9 lipca) rano. Powrót tego samego dnia wieczorem. Zapisy przy wyjściu z kościoła.

5/ Wspólnota Emmanuel zaprasza na Wakacje z Panem Bogiem - rekolekcje w schronisku na górze Śnieżnicy, w Beskidzie Wyspowym, które odbędą się w dniach 20-26 sierpnia. Do udziału zachęcamy zwłaszcza zwłaszcza rodziny z dziećmi. Więcej informacji na stronie Wspólnoty Emmanuel - https://www.emmanuel.info.pl/wakacje-rodzinne-z-panem-bogiem/.

6/ W TYM TYGODNIU PRZYPADAJĄ IMIENINY Ks. Tomasza, naszego Rezydenta. Ze względu na Jego nieobecność życzenia Solenizantowi złożymy w najbliższa niedzielę podczas Mszy św. o g. 8.30. Serdecznie zapraszamy.

7/ Wszystkim życzymy miłych wakacji i urlopów oraz szczęśliwych powrotów.