Przeskocz do treści

XII niedziela zwykła – 25 czerwca 2023

1/ Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj pomogli nam w zorganizowaniu festynu parafialnego: Dyrekcji naszego Przedszkola, Braciom z Totus Tuus, Wspólnocie Kościoła Domowego, Wspólnocie Dorosłych, Wspólnotom Neokatechumenalnym, Caritas, Akustykom - p. Jakubowi i Pawłowi, Fotoreporterom - Mariuszowi i Tomkowi, Ministrantom i Lektorom; Wszystkim, którzy przynieśli ciasto i w jakikolwiek sposób okazali swoje życzliwość. Podziękowania także dla wszystkich uczestników zabawy.

2/ Przypominamy, że dzisiaj o g. 8:30 Msza św. dziękczynna w intencji ks. Sławomira - dziękujemy mu za dwuletnią posługę duszpasterską w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa i owocnej posługi w nowej parafii. Ks. Sławomir został mianowany proboszczem w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Żukowie k. Błonia [zobacz opis].

3/ Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd Rodziny Radia Maryja na Jasna Górę. Zapisy przy wyjściu z kościoła. Wyjazd rano w niedzielę 9 lipca . Powrót tego samego dnia wieczorem.

4/ Jeszcze raz informujemy, że jutro rozpoczynamy malowanie górnego kościoła. Msze święte będą więc odprawiane w dolnym kościele.

5/ Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o g. 13:00.Także kancelaria w czasie wakacji (czyli od jutra) czynna jest tylko po południu. W ważnych sprawach prosimy dzwonić na numer dyżurny.

6/ W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Po Mszy św. o g. 8.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy.

7/ Na stoliku są nowe numery prasy katolickiej a przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetkę parafialna.

8/ Dziś po Mszy o 18:00 w dolnym kościele odbędzie koncert charytatywny. Wystąpi zespół wokalno-instrumentalny z Ukrainy składający się z solistów Narodowego Akademickiego Chóru Ludowego Ukrainy im. G. Verevki, pod kierownictwem Artysty Ludowego Ukrainy Zenowija Korintsa. Ponadto w dolnym kościele odbędzie się wystawa obrazów, które będzie można nabyć i tym samym również wesprzeć Fundację Charytatywną „Siła Ukraińskiego Ducha”.

9/ Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopu życzymy błogosławionego odpoczynku, ale przypominamy o modlitwie i niedzielnej Mszy św. Miłych wakacji i szczęśliwych powrotów.