Przeskocz do treści

X niedziela zwykła – 11 czerwca 2023

1/ Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w Uroczystość Bożego Ciała uczestniczyli procesji Bożego Ciała. Dziękujemy za wspaniałe świadectwo. Szczególnie dziękujemy tym, którzy przyczynili się uświetnienia tej Uroczystości i godnego jej przeżycia.

2/ Przypominamy, że do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała i każdego dnia po Mszy św. o g. 18.oo (dzisiaj o 17.15) odprawiane są nieszpory o Najświętszym Sakramencie. We czwartek poświęcenie wianków i zakończenie oktawy.

3/ We wtorek natomiast po Mszy św. o g. 18.oo procesja fatimska. Rozważania tajemnic bolesnych przygotują Wspólnoty Kościoła Domowego.

4/ W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Święto Niepokalanego Serca Maryi. Zachęcamy do modlitwy i udziału we Mszach Świętych.

5/ Przypominamy, że najbliższą sobotę, 17 czerwca od godz. 10:00 odbędzie się w naszej Parafii turniej gry w ping-ponga o puchar Ks. Proboszcza. Jest jeszcze kilka miejsc. Chętnych serdecznie zapraszamy.

6/ Natomiast w sobotę, 24 czerwca zapraszamy na parafialny festyn dla całej wspólnoty parafialnej (zwłaszcza dla dzieci przewidzianych jest mnóstwo atrakcji). Zapraszamy.

7/ Panu Sławkowi i Jego ekipie dziękujemy za umycie okien na zewnątrz kościoła i klatce schodowej.

8/ Na stoliku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu można nabyć gazetkę parafialna.

9/ W czerwcu są jeszcze wolne intencje mszalne