Przeskocz do treści

XXXIII niedziela zwykła – 13 listopada 2022

1/ DZISIAJ:

- w całym Kościele łączymy się w modlitwie z najbardziej biednymi i potrzebującymi. Po każdej Mszy ofiary na pomoc dla Syberii (zwłaszcza mieszkających tam Polaków) będzie zbierał Ks. Marcin,

- po Mszy św. wieczornej Ks. Tomasz zaprasza do sali Matki Bożej na kolejną katechezę. Chętnych do poznania Katechizmu Kościoła Katolickiego serdecznie zapraszamy.

2/ Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu ,,AKADEMIA DLA RODZICÓW” pod tytułem ,,Dlaczego moje dziecko mnie nie słucha?”.

Spotkanie poprowadzi psycholog i psychoterapeuta Łukasz Godek, który poruszy między innymi następujące zagadnienia:
- czego unikać by moje dziecko chciało mnie słuchać?
- co to znaczy „być wystarczająco dobrym rodzicem”?
- dlaczego autorytet rodzica jest tak ważny dla naszego dziecka?
- czy rzeczywiście mamy do czynienia z kryzysem ojcostwa i jaki ma to wpływ na wychowanie?

Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 15 listopada o 18:00 w sali Matki Bożej. Wstęp wolny.

3/ Młodzież (KSM, lektorów i starszych ministrantów, licealistów, studentów i kandydatów do bierzmowania) zapraszamy w SOBOTĘ od g. 10:00 do 14:00 na spotkanie Młodzieży Archidiecezji w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.

4/ Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych przypominamy o spotkaniu w najbliższą sobotę, jak zwykle o g. 9:30. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

5/ Członków Duszpasterskiej Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę o g. 19:00. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.
6/ W kiosku są nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu z kościoła gazetka parafialna.

7/ Wszystkim, którzy w ostatni piątek uczestniczyli we Mszy sw. za Ojczyznę i procesji składamy serdeczne podziękowanie za świadectwo i troskę o nasze narodowe sprawy. Bóg zapłać.

8/ Przypominamy, że w dalszym ciągu trwają katechezy neokatechumenalne. Spotkania w poniedziałki i czwartki o g. 19:30. Zapraszamy