Przeskocz do treści

XVIII niedziela zwykła – 31 lipca 2022

1/ W związku z remontem kościoła kaplica adoracji oraz kiosk parafialny przez najbliższe dni będą zamknięte. Będzie natomiast otwarty kościół. Zapraszamy.

Miło nam poinformować, że remont przebiega sprawnie i zgodnie z planem. Wszystkim wspierającym tę inwestycję serdecznie dziękujemy.

2/ W sobotę przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Jest to jednocześnie 15 rocznica śmierci ks. prałata Jana Huryna, pierwszego proboszcza tej Parafii. Msza święta za Zmarłego będzie odprawiona tego dnia o g. 8:00.

3/ W tym dniu w Braniewie Siostra Letycja Krusińska CSC (katarzynka), nasza Parafianka obchodzić będzie jubileusz 25-lecia ślubów zakonnych. Natomiast za tydzień swoje imieniny obchodzić będzie Siostra Donata. Zarówno wspomniane wyżej Siostry, jak i całe Zgromadzenie Sióstr Katarzynek, zwłaszcza Siostry posługujące w naszej Parafii, polecamy serdecznej modlitwie.

4/ Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd w czwartek, 11 sierpnia o g. 6:00 rano. Powrót tego samego dnia wieczorem.

5/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.