Przeskocz do treści

XIII niedziela zwykła – 26 czerwca 2022

1/ Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W tym tygodniu, we środę obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Pamiętajmy o modlitwie za Piotra naszych czasów papieża Franciszka. Msze święte będą odprawiane jak w dzień powszedni.

2/ W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź i okazja do Komunii św. wynagradzającej. W sobotę po Mszy św. o g. 8:00 modlitwa Kółek Różańcowych.

3/ Przypominamy, że od jutra kancelaria czynna tylko po południu. W miesiącu lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. O g. 13:00. Pozostałe Msze św. w niedziele i dni powszednie odprawiane są bez zmian.

4/ W przyszłą niedzielę obchodzimy Imieniny Ks. Tomasza Kopiczki – naszego rezydenta. Solenizant odprawi Mszę św. o g. 8:30. Po Mszy będzie możliwość złożenia Mu życzeń.

5/ Wczoraj wyruszyła z naszej Parafii pielgrzymka młodzieży (KSM) do Medjugorie, natomiast jutro na wakacyjny wypoczynek wyruszają ministranci. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

6/ W piątek w Archikatedrze warszawskiej zakończył się diecezjalny etap Synodu. Cieszymy się, że w przedstawionych dokumentach jest wiele tematów, propozycji i uwag zgłaszanych podczas naszego synodu parafialnego. Teraz pozostaje rozpoczętą pracę realizować. Cały dokument można znaleźć na stronie Archidiecezji.

Parafianom i Gościom życzymy miłych urlopów, dzieciom i młodzieży dobrych wakacji, a wszystkim potrzebnego odpoczynku. Nie zapominajmy jednak o Panu Bogu, zwłaszcza niedzielnej Mszy sw. i codziennej modlitwie.

Ks. Proboszcz ze Współpracownikami