Przeskocz do treści

XII niedziela zwykła – 19 czerwca 2022

1/ Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała. Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i duchowego przeżycia tej Uroczystości.

2/ W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na zakończenie roku w piątek o g. 8:00. Natomiast w czwartek wieczorem o g. 18:00 zapraszamy młodzież zwłaszcza szkół średnich.

3/ WE CZWARTEK Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólną modlitwę różańcową o g. 16:00. Jest to jednocześnie ostatni dzień oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. poświęcenie wianków.

4/ W PIĄTEK przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to też Dzień Imienin obecnego i poprzedniego Ks. Proboszcza. Msza św. imieninowa odprawiona będzie o g. 18:00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji Obu Solenizantów.

5/ W sobotę wspomnienia Niepokalanego Serca NMP.

6/ Przypominamy, że od 1 lipca nie będzie w niedziele Mszy św. o g. 13:00 Kancelaria zaś będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych.

7/ W kiosku są do nabycia kolejne numery gazet i czasopism.

8/ W sobotę wyrusza z naszej Parafii pielgrzymka do Medjugorie. Pielgrzymów, zwłaszcza młodzież, polecamy naszej modlitwie.

9/ Dwom ofiarodawcom za złożone ofiary na malowania kościoła składamy serdeczne „Bóg zapłać”.