Przeskocz do treści

I niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2022

1/ Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc Uchodźcom z Ukrainy. Dziękujemy Wolontariuszom z grupy koordynującej parafialną pomoc; tym, którzy udostępnili swoje mieszkania; wspierają nas finansowo i konkretnymi darami materialnymi, a także modlitwą. Bardzo serdecznie dziękujemy, tym bardziej, że jest w tym wszystkim bardzo wiele miłości, troski i prawdziwie chrześcijańskiej postawy. Bóg zapłać. [zobacz zdjęcia na Facebooku]

2/ Dzisiaj, podobnie jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu o g. 17:00, nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
Zachęcamy do udziału także w Drodze Krzyżowej, która odprawiana jest w każdy piątek po Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00 oraz o godz. 16:15 z udziałem dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu w tych nabożeństwach uczestniczyli.

3/ Przypominamy, że dzisiaj po Mszy św. o g. 18:00 otwarte spotkanie synodalne na temat potrzeby i formy duszpasterstwa seniorów i osób starszych. Szczegóły na plakatach. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy.

4/ W poniedziałek, 7 marca (jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca) Msza święta o godz. 18:00 i spotkanie Akcji Katolickiej.

5/ Na stolikach zaś są informacje o odpisie 1% podatku na CARITAS naszej Parafii.

6/ W przyszłą niedzielę, 13 marca od g. 10:00 do 15:00 odbędzie się przy naszej Parafii Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Chętnych serdecznie zapraszamy. Bliższe informacje na plakatach w kościelnych gablotach.

7/ Chłopców, którzy chcieliby być ministrantami prosimy o zgłaszanie się do Księdza Konrada. Najlepiej w tym tygodniu.

8/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.