Przeskocz do treści

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 5 czerwca 2022

1/ Przypominamy, że dzisiaj o g. 13:00 Ks. Proboszcz odprawi Mszę św. dziękczynną. Po Mszy św. zapraszamy na parafialny festyn. Dla dzieci zabawa już po Mszy św. o g. 11:30. Z tej racji nabożeństwo czerwcowe będzie dzisiaj przed wieczorną Mszą św. na placu przed kościołem.

2/ Jutro drugi dzień Zesłania Ducha Św. – święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą odprawiana jak w każdy dzień powszedni.

3/ Rodziców Dzieci, które w ubiegłym roku przystępowały do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek o g. 19:00. Obecność obowiązkowa. Rodzice przychodzą bez dzieci. Spowiedź dla Dzieci ze SP 80 będzie we czwartek od g. 16:30 do 18:00. Natomiast dla Dzieci ze SP 352 i pozostałych w piątek w tych samych godzinach.

4/ Informujemy, że Uroczystość I Komunii Świętej w przyszłym roku będzie miała miejsce w sobotę, 13 maja dla Dzieci ze SP 352 i w sobotę, 20 maja dla Dzieci ze SP 80 i pozostałych.

5/ Młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wraz z księdzem Andrzejem zapraszają na Wycieczkę Rowerowy "Śladami św. Siostry Faustyny Kowalskiej" w sobotę, 11 czerwca. W programie odwiedzenie miejsc pobytu Świętej w Warszawie, Msza, grill, integracja. Zgłoszenia u ks. Andrzeja w zakrystii.

6/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu można nabyć gazetkę parafialną, a w niej wywiad z Ks. Proboszczem.