Przeskocz do treści

IV niedziela wielkanocna, czyli Dobrego Pasterza – 8 maja 2022

1/ DZISIEJSZA niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza - rozpoczyna ona Tydzień Modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy więc do modlitwy w tych intencjach zarówno tu w kościele jak i w domach.

Po Mszy św. o g. 13:00 zapraszamy na spotkanie Braci z Totus Tuus.

Natomiast po wieczornej Mszy św. katecheza pt. „Nasza pobożność Maryjna.” Zapraszamy w imieniu ks. Tomasza do sali Matki Bożej na godz. 19:00.

2/ JUTRO o g. 18:00 Msza św. i po Mszy św. spotkanie członków i Sympatyków Akcji Katolickiej.

3/ WE WTOREK o g. 19:00 spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Przedstawicieli poszczególnych wspólnot serdecznie zapraszamy.

4/ W PIĄTEK po Mszy św. o g. 18:00 pierwsza w tym, roku procesja fatimska. Rozważania przygotuje Legion Maryi. Serdecznie do udziału w tej modlitwie zapraszamy.

5/ W ŚRODĘ o 10:00 zapraszamy na spotkanie mamy z małymi dziećmi. Bliższe informacje na stronie parafialnej.

6/ W SOBOTĘ pierwsza grupa dzieci przyjmie po raz pierwszy Komunię św. Zarówno dzieci, ich rodziców jak i całą rodzinę polecamy modlitwie całej Wspólnoty parafialnej.

Spowiedź dla dzieci i rodziny w najbliższy piątek od g. 16.30.

7/ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ po wieczornej Mszy św. zapraszamy na wielkanocne nabożeństwo zwane DROGĄ ŚWIATŁA. Nabożeństwo to przypomina 14 spotkań Zmartwychwstałego Jezusa.

8/ W kiosku jak zwykle są do nabycia nowe numery gazet i czasopism. Natomiast przy wyjściu z kościoła można nabyć nasza gazetkę parafialną.