Przeskocz do treści

XXIX niedziela zwykła – 22 października 2023

1/ DZISIAJ: W dalszym ciągu przyjmujemy na WYPOMINKI i Mszę Świętą ZBIOROWĄ (tzw. gregoriankę) za naszych bliskich zmarłych. Msza Św. odprawiana będzie od 2 listopada (Dzień Zaduszny) przez 30 dni o g. 17:00, WYPOMINKI ROCZNE czytane będą w każdą niedzielę przed Msza Św. o g. 7.00 po Mszy o g. 8.30. WYPOMINKI JEDNORAZOWE - 1 listopada o g. 17.00 - podczas nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego - i 2 listopada o g. 16.00 – podczas procesji. Kartki z imionami i nazwiskami zmarłych można składać w kancelarii i zakrystii.

Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejny wykład i katechezę. Tematem będzie Sakrament chorych. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą misyjną. Modlimy się za misjonarzy i misje. Także ofiary złożone dzisiaj na tace są przeznaczone na cele misyjne. Bóg zapłać.

2/ Najbliższy piątek ogłoszony został przez papieża Franciszka dniem postu i modlitwy o pokój na świecie. Dołączmy do tej pięknej inicjatywy.

3/ Ofiarodawcom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na cele parafialne, TAKŻE NA KONTO PARAFIALNE składamy serdeczne „Bóg zapłać.”

4/ Na stoliku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu z kościoła gazetka parafialna.

5/ W niedzielę, 5 listopada o g. 19.00 odbędzie się spotkanie dla osób wyjeżdzających na pielgrzymkę do Meksyku. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.