Przeskocz do treści

V niedziela zwykła – 5 lutego 2022

1/ Przypominamy, że dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca Msza św. o godz. 13:00 sprawowana będzie w intencji matek i rodzin, które oczekują i pragną dziecka. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.
2/ Także dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do pomocy dla biednych dzieci i ubogich rodzin. Ofiary można wrzucać do skarbonki w przedsionku kościoła.
3/ W poniedziałek, 7 lutego Mszą św. o godz. 18:00 rozpocznie się się spotkanie Akcji Katolickiej. Po Mszy św. w domu parafialnym - w sali św. Jana, p. Wiesława Dubicz- Bełdycka opowie o życiu i śmierci Fryderyka Chopina. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

4/ W PIĄTEK przypada wspomnienie NMP z Lourdes i kolejny światowy Dzień Chorego. Z TEJ RACJI będziemy się modlić w intencji wszystkich chorych i cierpiących, zwłaszcza z naszej parafii. Będziemy się także modlić w intencji Służby Zdrowia i wszystkich opiekujących się chorymi. Podczas Mszy św. o g. 8:00 będzie można otrzymać Sakrament Namaszczenia Chorych.
5/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.