Przeskocz do treści

III niedziela zwykła – 23 stycznia 2022

1/ DZISIAJ obchodzimy w całym Kościele, ogłoszoną przez papieża Franciszka, NIEDZIELĘ SŁOWA BOŻEGO. Zachęcamy do czytania i modlitwy Słowem Bożym w ciągu całego dnia.

Także dzisiaj przypada 9 rocznica śmierci ks. kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski. Zachęcamy do modlitwy w jego intencji.

Po Mszy sw. o g. 13:00 koncert kolęd w wykonaniu Filharmonii Narodowej. W imieniu burmistrza Dzielnicy Bielany uprzejmie zapraszamy. W koncercie usłyszymy znane i lubiane klasyczne utwory m.in. Concerto grosso „Na Boże Narodzenie” oraz najpiękniejsze KOLĘDY.

Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólną modlitwę różańcową o g. 17:00. Natomiast po Mszy św. o g. 18:00 spotkanie i kolejna katecheza o Kościele: „Wspólnie budujemy Kościół”.

Nie będzie dzisiaj spotkania dla Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Spotkania odbywać się będą w formie on-line

2/ W PIĄTEK wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła. Swoje imieniny obchodził będzie P. Tomasz, nasz organista. Podczas Mszy św. , zwłaszcza o g. 8:00 będziemy się za Niego modlić i złożymy Mu życzenia. Serdecznie zapraszamy.

Także w piątek o g. 20:00 kolejna katecheza dla narzeczonych w ramach tzw. Kursu przedmałżeńskiego.

3/ W kiosku można nabyć nowe numery gazet i czasopism katolickich, a przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarze parafialne.

4/ Informujemy, że w każdy poniedziałek po Mszy św. o g. 18:00 organizowana jest w kaplicy adoracji modlitwa w intencji kapłanów. Chętnych serdecznie zapraszamy.

5/ Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. św. Dominika Savio przy ul. Lisowskiej 29 na warszawskich Bielanach prowadzi rekrutację na rok szkolny 2022/23 do grup 3- i 4-latków. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu (szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem)