Przeskocz do treści

II niedziela po Bożym Narodzeniu – 2 stycznia 2022

1/ Przypominamy, że (jutro) dzisiaj Msza św. o g. 13:00 odprawiona będzie w intencji rodziców, a zwłaszcza matek spodziewających się o oczekujących dziecka. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.

2/ W CZWARTEK przypada UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, czyli Trzech Króli. Msze święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła.

Kontynuujemy nasze kolędowe spotkania w kościele. Spotkania rozpoczynają się Mszą św. o g. 18:00; po Mszy św. krótkie nabożeństwo i błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych domów.

W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców:
ul. Nerudy – poniedziałek – 3 stycznia
ul. Conrada – wtorek – 4 stycznia
ul. Aspekt, Bajana, Renesansowej, Fortowej i Kwitnącej - środa – 5 stycznia
ul. Bogusławskiego – poniedziałek - 10 stycznia


Osoby z poszczególnych ulic i bloków prosimy o odebranie w zakrystii kartki z informacją o kolędzie.

W związku z licznymi prośbami od 10 stycznia będziemy także odwiedzać Parafian w ich domach, ale po uprzednim zaproszeniu i tylko tych, którzy niedawno się sprowadzili, nie było jeszcze u nich kolędy, osoby starsze, które nie mogą przychodzić do kościoła i rodziny z małymi dziećmi. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 stycznia w zakrystii lub kancelarii, na kartkach (są przy wyjściu z kościoła), telefonicznie (w godzinach otwarcia kancelarii) oraz drogą mailową.