Przeskocz do treści

XXXI niedziela zwykła – 31 października 2021

1/ DZISIAJ
ostatnie w tym roku nabożeństwo różańcowe. Będziemy się modlić za naszych bliskich zmarłych. Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy przez cały październik w tej modlitwie uczestniczyli. Dzieci, które zbierały punkty, prosimy o zgłaszanie się po nagrody.

2/ W dalszym ciągu przyjmujemy na WYPOMINKI i Mszę Świętą ZBIOROWĄ (tzw. gregoriankę) za naszych bliskich zmarłych.

3/ MSZA ŚWIĘTA gregoriańska odprawiana będzie od wtorku, 2 listopada (Dzień Zaduszny) przez kolejnych 30 dni (także w niedziele) o g. 17:00.

WYPOMINKI ROCZNE czytane będą w każdą niedzielę przed Mszą św. o g. 7:00 i 10:00.

WYPOMINKI JEDNORAZOWE 1 listopada o g. 17:00 podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego i 2 listopada w Dzien Zaduszny) podczas procesji o g. 16:00. Kartki z imionami i nazwiskami zmarłych można składać w kancelarii i zakrystii.

W DZIEN ZADUSZNY
2 listopada Msze św. będą odprawiane jak w dzień powszedni oraz dodatkowo o g. 10:00). O g. 16:00 procesja wewnątrz kościoła z wypominkami jednorazowymi, a o 17:00 listopadowa gregorianka.

WE WTOREK - 2 listopada kancelaria nieczynna.

4/ OD JUTRA, tj. 1 listopada podobnie jak w roku ubiegłym można będzie przez cały listopad uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem koniecznym jest jednak nawiedzenie cmentarza (chyba, ze ktoś z racji choroby lub wieku nie może tego uczynić), modlitwa wg intencji Ojca św. (lub dłuższe rozważanie Pisma św.) oraz stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii sw. lub zobowiązanie się w najbliższym czasie do odprawienia spowiedzi sakramentalnej.

W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, natomiast-

5/ W TYM TYGODNIU
przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź dla dzieci i młodzieży przed Mszą św. o g. 17:00.
Jest to także dzień Imienin Ks. Sławomira. Solenizant odprawi o g. 6:30 o Mszę św., podczas której złożymy Mu życzenia . Serdecznie zapraszamy.

Natomiast w piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na modlitwę uwielbienia WIECZÓR Z JEZUSEM. Będziemy słowem i śpiewem uwielbiać Chrystusa, który nas ogarnia swoim miłosierdziem.

W sobotę po Mszy św. o g. 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spotkanie kółek różańcowych.