Przeskocz do treści

IV niedziela wielkanocna – 25 kwietnia 2021

1/ Dzisiaj z racji IV niedzieli wielkanocnej tzw. Dobrego Pasterza modlimy się w intencji powołanych do kapłaństwa oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Gościmy także Kleryków WMSD w Warszawie, którzy podzielą się świadectwem swojego powołania. Z tej racji też ofiary złożone na tace przeznaczone są na potrzeby naszego Seminarium.

2/ We wtorek zapraszamy na MODLITEWNE SPOTKANIE „Wieczór z Jezusem.” Początek o g. 19.45

3/ We środę kolejny dzień modlitwy o beatyfikacje Kard. Stefana Wyszyńskiego. Podczas Mszy św. o g. 18.00 katecheza, a po Mszy św. modlitwa i Apel Jasnogórski.

4/ Przypominamy, że papież Franciszek zdecydował, że uroczystości beatyfikacyjne odbędą się 12 września w Warszawie. Razem z Kard. Wyszyńskim do grona błogosławionych dołączy Matka Róża Czacka.

5/ Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej parafii zaprasza młodzież od 14 do 30 roku życia na wyjazd w Bieszczady. Wyjazd za zgodą Kuratorium Oświaty. Informacje szczegółowe na parafialnym facebooku oraz u ks. Andrzeja. Zgłoszenia również u ks. Andrzeja i w zakrystii do końca tygodnia.

Szczegóły we wpisie TUTAJ

6/ W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo majowe. Nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o g. 18.00, natomiast w niedziele o g. 17.15. Serdecznie zapraszamy do tej pięknej modlitwy. Zachęcamy także do śpiewania lub odmawiania litanii w swoich domach, najlepiej z całą rodziną.

7/ W racji I soboty miesiąca po Mszy św. o g. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Kołek Różańcowych.

8/ W kiosku są nowe numery gazet i czasopism.