Przeskocz do treści

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 24 kwietnia 2022

1/ Dzisiaj z racji Niedzieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Taka modlitwa będzie odmówiona w kościele o g. 15:00. Zapraszamy też o tej godzinie do modlitwy przy Krzyżach na ul. Kwitnącej i Reymonta. Polecajmy zwłaszcza intencje o pokój na Ukrainie. Dzisiaj bowiem nasi Siostry i Bracia z Kościoła Prawosławnego i Grekokatolickiego przeżywają swoja Wielkanoc. Składamy Im najlepsze życzenia pokoju i radości ze Zmartwychwstania Pana Jezusa (mimo tej trudnej sytuacji w jakiej się znajdują).

2/ Po wieczornej Mszy św. zapraszamy do sali Matki Bożej na kolejna katechezę z cyklu „Do źródła wiary” pt. „Piszemy list do Pana Jezusa”.

3/ Jutro zapraszamy na kolejne spotkanie seniorów i ludzi starszych. Tematem będzie właściwy sposób odżywiania, dieta i aktywność fizyczna ludzi starszych. Początek o g. 15:00 w sali Matki Bożej.

4/ Informujemy, że przy naszej Parafii działa punkt CARITASU, w którym najbiedniejsi mogą otrzymać pomoc, zwłaszcza żywność. Prosimy jednak, by nie przynosić ubrań i butów.

5/ Wspólnot Dorosłych 30+ zaprasza na majowy wyjazd na kajaki. Wyjazd odbędzie się w ostatni majowy weekend 27 - 29 maja. Więcej informacji w zakrystii.

6/ Kancelaria parafialna będzie nieczynna 2 i 3 maja.