Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XIII niedzielę zwykłą – 28 czerwca 2020

1. Ksiądz Proboszcz dziękuje wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu byli obecni i wszystkim, którzy składali Mu życzenia z racji rocznicy święceń i imienin.

2. Jutro przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła. W naszej modlitwie pamiętajmy zwłaszcza o Piotrze naszych czasów - papieżu Franciszku. Jest to także dzień imienin Ks. Piotra Jaroty, zapraszamy więc na Mszę św. o g. 8.00, którą odprawi Solenizant i będzie okazja do złożenia życzeń.

3. We wtorek kończymy odprawianie nabożeństw czerwcowych. Wszystkim, którzy w nich uczestniczyli składamy serdeczne podziękowanie.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek będziemy się modlić za powołanych o i nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek zapraszamy do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej. Tego dnia o g. 8.00 Ks. Tomasz odprawi Mszę św. z racji swoich imienin. Zapraszamy serdecznie. Będzie okazja do wspólnej modlitwy z złożenia życzeń.

5. W sobotę podczas Mszy św. o g. 11.30 kolejna grupa dzieci z naszej Parafii przyjmie po raz pierwszy Komunię św. Zarówno dzieci jak i ich najbliższych, zwłaszcza rodziców, polecajmy Panu Bogu.

6. Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy sw. o g. 13.00. Pozostałe Msze św. w niedzielę i dni powszednie będą odprawiane bez zmian.

7. Nie będzie też transmisji Mszy świętych. Panu Pawłowi, Jego żonie Annie, P. Tomaszowi i wszystkim, którzy pomagali w jej organizowaniu, serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także tym, którzy dzięki tej transmisji mogli łączyć się z nami we wspólnej modlitwie.

8. Także od przyszłej niedzieli, ze względu na wakacje, urlopy i mniejszą obecność wiernych na Mszach św., a także urlopy Kapłanów Msze św. będą odprawiane tylko w górnym kościele.

9. Od jutra kancelaria czynna tylko w godzinach popołudniowych.

10. Ze względu na rozpoczynajcie się wakacje katechezy o Kard. Stefanie Wyszyńskim będą głoszone dopiero po ich zakończeniu.