Przeskocz do treści

Ogłoszenia na VII niedzielę wielkanocną & Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019

Przypominamy, że dzisiaj o g. 13.00 Msza św. w intencji małżonków i kobiet oczekujących i pragnących potomstwa. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.

Wieczorem ostatnie spotkanie z cyklu „Biblia na Chomiczówce”. Tematem będzie Apokalipsa świętego Jana. Zapraszamy o 19.00 do sali Matki Bożej.

Także dzisiaj obchodzony jest Dzień Dziękczynienia. Z tej racji o g. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odprawiona będzie dziękczynna Msza św. Natomiast w parafiach, także w naszej, po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na budowę świątyni i muzeum. W tym roku chcemy dziękować za papieża Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Akcja Katolicka zaprasza jutro na Mszę św. o g. 18.00 i spotkanie formacyjne.

W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. We czwartek modlić się będziemy za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek zapraszamy do Komunii św. wynagradzającej. Dla dzieci – zwłaszcza rocznicowych spowiedź od g. 16.30.

Sobotę przypada Wigilia Zesłania Ducha sw. Z tej racji o g. 19.00 rozpocznie się czuwanie modlitewne, podczas którego będzie śpiewany m.in. Akatyst ku Czci Ducha Świętego. Litania do Serca Pana Jezusa będzie odprawiona po Mszy św. o g. 8.00. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 11.30 będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii św. Zarówno dzieci jak i ich rodziców otoczmy naszą modlitwą.

Natomiast na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Jest to ostatnie spotkanie przed wakacjami, dlatego też obecność zainteresowanych jest obowiązkowa.

Ostatnie przed wakacjami spotkanie wspólnoty studentów MOST w przyszłą niedzielę o 19.00. Tematem spotkania będą dary Ducha Świętego.  

Także za tydzień po wieczornej Mszy św. zapraszamy na koncert Muzyki Kameralnej. Tym razem będziemy mogli posłuchać Mszy Polskiej a-moll Stanisława Moniuszki

W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.