Przeskocz do treści

Ogłoszenia na III niedzielę Adwentu – 16 grudnia 2018

1/ WCZORAJ
Zakończyliśmy przedświąteczną część wizyty duszpasterskiej. Wszystkim , którzy nas przyjmowali bardzo serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, modlitwę, rozmowę i złożone przy tej okazji ofiary.

2/ DZISIAJ
Rozpoczynamy w naszym kościele rekolekcje adwentowe,. Nauki rekolekcyjne są głoszone dzisiaj podczas każdej Mszy Św. oraz w poniedziałek i środę o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 18.00 i 20.00. Zachęcamy, więc do wysłuchania nauk rekolekcyjnych. Młodzież zapraszamy na godz. 20.00. Nie będzie kazań na Mszy św. o g. 17.00.
Wtorek będzie dniem spowiedzi. Spowiadać będziemy od g. 8.00 – 12.00 i od 15.00 – 21.00.
Prosimy tak zorganizować sobie zajęcia, aby nikogo na rekolekcjach nie zabrakło. Zapraszamy także do spowiedzi, ponieważ nie będziemy spowiadać w Święta. Trudno tez będzie się wyspowiadać w przyszła niedziele. Prosimy więc, aby spowiedzi nie odkładać na ostatnią chwilę, bo może się okazać, ze zabraknie nam czasu.

W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w Roratach odprawianych w każdy dzień powszedni o g. 6.30 rano.

Można nabywać opłatki oraz świece Caritas. Dzisiaj tez można jeszcze składać do koszy dary rzeczowe dla ubogich.

Natomiast ministranci rozprowadzają sianko.

Zachęcamy wszystkich parafian do nabywania prasy katolickiej.

Dzisiaj po Mszy św. o g. 13.00 odbędzie się w naszym kościele „KONCERT ŚWIĄTECZNY” w wykonaniu Solistów i Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej pod kierunkiem prof. Jana Lewtaka. W programie m.in. największe „klasyki” polskiej muzyki filmowej oraz polskie kolędy. Bardzo serdecznie wszystkich Parafian i miłych Gości zapraszamy.

Paczki dla najbardziej biednych i potrzebujących rozdawane będą w najbliższy piątek od g. 10.00 do 12.00

Porządek Mszy św. w I i II Dzień Świąt jak w każda niedzielę. Zachęcamy do udziału w liturgii.

Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się w kwietniu przyszłego roku. Zgłoszenia i informacje w zakrystii.