Przeskocz do treści

Ogłoszenia na IV niedzielę Wielkiego Postu – 14 marca 2021

1/ Przypominamy,

że dzisiaj rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje parafialne. Msze św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego. O g. 17:00 kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Msze święte dla dorosłych w czasie rekolekcji będą odprawiane w górnym kościele.

W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. będą odprawiane o g. 8.00, 10.00, 17.00, 18.00 i 20.00.

Każdego dnia Msza św. o g. 18.00 będzie transmitowana w formie audio na stronie naszej Parafii na Facebooku (nie ma potrzeby zakładania konta): facebook.com/wspomozycielka

Spowiedź każdego dnia przed i w czasie każdej Mszy św.

2/ Informujemy,

że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z racji rekolekcji kancelaria do środy włącznie nie będzie czynna.

3/ Przed kościołem i w kiosku można nabywać wielkanocne świece.

4/ W PIĄTEK

Przypada Uroczystość św. Józefa, którego papież Franciszek ogłosił Patronem tego roku liturgicznego. Przez Jego wstawiennictwo będziemy się modlić za Kościół, Rodziny i naszą Parafię. Przypominamy o licznych odpustach, które wierni mogą otrzymać przez Jego wstawiennictwo. Ich wykaz znajduje się w galotach z ogłoszeniami oraz na stronie parafialnej. Podczas Mszy św. o g. 18.00 zostanie poświęcona figura św. Józefa. Tego dnia także z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 5/ Podobnie jak w latach ubiegłych nasz kościół został wyznaczony na tzw. Kościół stacyjny. Z tej racji w SOBOTĘ będą odprawiane w naszej parafii dla całej Warszawy  specjalne wielkopostne nabożeństwa, do udziału w których serdecznie zapraszamy.

O g. 12.00Anioł Pański i Różaniec

    g. 15.00Koronka i Droga Krzyżowa

    g. 19.00Gorzkie Żale

    g. 20.00 - Msza św. z udziałem Wspólnot Neokatechumenalnych

Pozostałe Msze św. będą sprawowane wg porządku codziennego. Przez cały dzień będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi.

Na stoliku przy wyjściu z kościoła są do pobrania formularze do duchowej adopcji dziecka poczętego. Zachęcamy do ich pobrania i wypełnienia. Sama Uroczystość przyjęcia nowych członków odbędzie się we czwartek, 25 marca podczas Mszy św. o g. 18.00.

 5/ Wszystkim ofiarodawcom (zwłaszcza z ostatniego czasu) składamy serdeczne podziękowania: Bóg zapłać!