Przeskocz do treści

Ogłoszenia na III niedzielę Wielkiego Postu – 7 marca 2021

1/ DZISIAJ

Msza święta o g. 13:00 w górnym kościele sprawowana będzie w intencji matek i rodzin oczekujących i spodziewających się dziecka.

Podobnie, jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu, o g. 17:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W kiosku oraz przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wielkanocne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na świąteczną pomoc dla najbiedniejszych rodzin naszej Parafii.

2/ W SOBOTĘ

Na kolejne spotkanie przygotowujące do I Komunii św. zapraszamy Rodziców z klas III-ich. O g. 9:30 ze szkoły nr 80, natomiast o g. 11:00 ze szkoły 352, 289 i pozostałych. Obecność obowiązkowa.

Także w sobotę przypada 8 rocznica wyboru Papieża Franciszka. Zachęcamy do modlitwy za Piotra naszych czasów.

3/ ZA TYDZIEŃ

w niedzielę, 14 marca rozpoczynają się w naszej Parafii rekolekcje parafialne dla dorosłych. W niedziele nauki będą na każdej Mszy św. zarówno w górnym jak i w dolnym kościele.

W poniedziałek, wtorek i środę o g. 8:00, 10:00, 17:00, 18:00 i 20:00. Mamy nadzieje, że nikogo w tych niezwykłych dniach nie zabraknie.

W czasie rekolekcji kancelaria nie będzie czynna.

Rodziny z dziećmi zapraszamy na Warsztaty Wielkanocne, na których każda rodzina będzie mogła własnoręcznie wykonać domowy Paschał oraz poznać pomysły na owocne przeżycie Triduum Paschalnego w gronie rodzinnym.

Warsztaty odbędą się w formie on-line w sobotę, 27 marca o godzinie 15:00, materiały do wykonania paschału przygotowane przez organizatorów będzie można odebrać w czwartek przed warsztatami.

Koszt warsztatów to 50 PLN od rodziny. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Wszystkie szczegóły organizacyjne i informacje na temat zapisów znajdują się na parafialnej stronie www i na naszej stronie na Facebooku.