Przeskocz do treści

Ogłoszenia na I niedzielę Wielkiego Postu – 21 lutego 2021

1/ DZISIAJ

podobnie jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu - o g. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do udziału także w Drodze Krzyżowej, która odprawiana jest w każdy piątek po Mszy Św. o godz. 08.00 i 18.00, a o godz. 16.30 z udziałem dzieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy, w ubiegłym tygodniu w tych nabożeństwach uczestniczyli.

Na Mszę św. (do dolnego kościoła) o g. 16.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Po Mszy spotkanie formacyjne.

2/ WE WTOREK Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na g. 16.00  na modlitwę różańcową.

3/ INFORMUJEMY, ŻE

W ubiegły poniedziałek zakończyliśmy tegoroczne spotkania kolędowe z naszymi Parafianami. Dzisiaj chcemy bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy w nich uczestniczyli. Dziękujemy  także za wspólną modlitwę w domach i złożone przy tej okazji ofiary. Także za ofiary składane przy różnych okazjach, w tym na konto parafialne. Nasza wdzięczność jest tym większa, ze jest nas z powodu pandemii w kościele mniej, a wydatki nie tylko takie same, ale jeszcze większe (dwa kościoły, światło, ogrzewanie) no i bardziej kosztowna zima ze względu na mróz. Wszystkim składamy serdeczne staropolskie „Bóg zapłać”.

Za tydzień będą już do nabycia świece wielkanocne.

W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism. W dalszym ciągu zachęcamy do odpisu podatku na CARITAS naszej Parafii. Odpowiednie druki są przy wyjściu z kościoła.

Podobny temat przedstawią rodzice Klary.