Przeskocz do treści

Ogłoszenia na II niedzielę po Bożym Narodzeniu

1/ Przypominamy, że dzisiaj Msza św. o g. 13:00, w górnym kościele, odprawiona będzie w intencji rodziców, a zwłaszcza matek spodziewających się o oczekujących dziecka. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, ze w niedziele i święta (aż do odwołania) odprawiana jest dodatkowa Msza św. o g. 17:00 (w górnym kościele). Także Msza św. w sobotę o g. 18:00 sprawowana jest z formularza niedzielnego.

2/ WE ŚRODĘ PRZYPADA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, czyli Trzech Króli. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę (z dodatkową Mszą o 17). Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła.

3/ Jak zapowiadaliśmy w przyszłym tygodniu rozpoczynamy spotkania kolędowe z mieszkańcami poszczególnych ulic. Nie będzie tradycyjnych odwiedzin w domach, ale mieszkańców poszczególnych ulic będziemy zapraszać do kościoła.

Na poniedziałek,  11 stycznia zapraszamy mieszkańców ul. Kochanowskiego (wszystkie numery), a wtorek 12 stycznia - ul. Reymonta 8, 10, 10A oraz Renesansowej. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o g. 18:00; po Mszy św. krótkie nabożeństwo i błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych domów.