Przeskocz do treści

Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny – 27 grudnia 2020

1/ DZIŚ:

zachęcamy Małżonków wraz z dziećmi i najbliższą rodziną, aby przychodzili do kościoła razem, bowiem podczas każdej Mszy Św. będzie miało miejsce odnowienie przyrzeczeń małżeńskich składanych podczas Sakramentu Małżeństwa. Zapraszamy także osoby żyjące w związkach niesakramentalnych, samotne, rozwiedzione i wdowców. Będziemy także za nich się modlić.

Od dzisiaj też w każdą niedzielę i święto (aż do odwołania) będziemy odprawiać dodatkową Mszę św. o 17.

2/ JUTRO:

Kolejny dzień przygotowania do beatyfikacji Sługi Bożego kard. St. Wyszyńskiego. Kwadrans przed Msza św. o g. 18 zapraszamy na krótkie Słowo Ks. Kardynała, a po Mszy św. dziesiątek różańca i apel Jasnogórski.

3/ W CZWARTEK:

ostatni dzień roku kalendarzowego. Zachęcamy więc do udziału we Mszy świętej i nabożeństwie dziękczynnym. W tym roku z racji ograniczeń w poruszaniu po g. 19.oo Msza św. i nabożeństwo dziękczynne rozpocznie się o g. 17.00.

4/ W PIĄTEK:

1 stycznia w Nowy Rok obchodzimy w kościele Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę zapraszamy do licznego udziału we Mszach Świętych. Jest to jednocześnie I piątek miesiąca zachęcamy więc do Komunii św. wynagradzającej.

5/ W SOBOTĘ

Po Mszy św. o g. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.

6/ INFORMUJEMY,

Że w tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy. Będziemy jednak mieszkańców poszczególnych ulic zapraszać na Msze św. i specjalne błogosławieństwo do kościoła. Ze względu na tzw. kwarantannę narodowa spotkania rozpoczniemy dopiero po 10 stycznia.