Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXVIII niedzielę zwykłą – 15 listopada 2020

1/ DZISIAJ:
Dzisiaj też w całym Kościele łączymy się w modlitwie z biednymi i najbardziej potrzebującymi. Naszym zaś konkretnym uczynkiem może być ofiara złożona do puszki w kruchcie kościoła.

2/ W SOBOTĘ
Swoje imieniny będzie obchodził Ks. Konrad. Dlatego w Jego intencji będzie odprawiona Msza św. o godz. 8:00. Po Mszy św. okazja do złożenia życzeń. Serdecznie zapraszamy.

Miło nam poinformować, że dnia 30 listopada br. nasz Parafianin Michał Jerzy Bartak, alumn VI roku Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie ma przyjąć święcenia DIAKONATU. Wyrażając naszą radość z tego powodu, polecamy Go modlitwie całej Wspólnoty parafialnej.

Rodziny z dziećmi zapraszamy na warsztaty adwentowe, na których każda rodzina będzie mogła własnoręcznie wykonać wieniec adwentowy do swojego domu, przypomnieć sobie symbolikę Adwentu oraz zebrać inspiracje do jego owocnego przeżycia.
Warsztaty odbędą się w formie on-line w sobotę, 28 listopada o godzinie 15:00, materiały do wykonania wieńca zostaną dostarczone wcześniej przez organizatorów.
Koszt warsztatów to 35 Pln od rodziny. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Wszystkie szczegóły organizacyjne i informacje na temat zapisów znajdują się na stronie parafialnej i na facebooku Parafii.