Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXX niedzielę zwykłą – 25 października 2020

1/ DZISIAJ:
W dalszym ciągu przyjmujemy na WYPOMINKI i Msze Świętą ZBIOROWĄ (tzw. gregoriankę) za naszych bliskich zmarłych. Msza Św. odprawiana będzie od 2 listopada (Dzień zaduszny) przez 30 dni o g. 17:00, WYPOMINKI ROCZNE czytane będą w każdą niedziele po Mszy Św. o g. 7.00. i 8.30.
a WYPOMINKI JEDNORAZOWE - 1 listopada o g. 17:00 - podczas nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego - i 2 listopada o g. 16:00 –podczas procesji. Kartki z imionami i nazwiskami zmarłych można składać w kancelarii i zakrystii.

Nie będzie dzisiaj spotkania młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

2/ WE ŚRODĘ
podczas Mszy św. o g. 18:00 katecheza o Kard. St. Wyszyńskim. Serdecznie zapraszamy.

3/ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ
Przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. O g. 17:00 będzie odprawione nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z wypominkami jednorazowymi. Nie będzie Mszy o g. 17:00.

Zgodnie z decyzja Papieża Franciszka odpust za zmarłych można uzyskać przez cały miesiąc listopad. Dlatego zachęcamy, aby wizyty na cmentarzach nie kumulować 1 i 2 listopada, ale rozłożyć na cały miesiąc. Ponadto osoby starsze, i chore, które z różnych powodów (także z racji pandemii) nie mogą wychodzić z domu odpust mogą uzyskać poprzez modlitwę indywidualną i duchową łączność ze Wspólnotą Kościoła.

Osoby starsze, chore, które potrzebują na czas pandemii pomocy w zakupach proszone są o telefon do kancelarii w godzinach jej urzędowania. Pomożemy.

Także jeśli obok nas jest Ktoś potrzebujący wsparcia poprzez tzw. Szlachetna paczkę prosimy o zgłoszenie nazwiska i adresu takiej osoby do kancelarii.

Ofiarodawcom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na cele parafialne, TAKŻE NA KONTO PARAFIALNE składamy serdeczne Bóg zapłać.