Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXVII niedzielę zwykłą – 4 października 2020

1/ DZIŚ:
Podczas Mszy św. o g. 13:00 będziemy się modlić w intencji małżeństw i kobiet, które oczekują lub pragną potomstwa. Po Mszy św. jak zwykle można (dla chętnych) otrzymać błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.

Dzisiaj też o godz. 17:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Przypominamy, że ta piękna modlitwa maryjna w naszej świątyni odprawiana jest w niedziele o godz. 17:15; w tygodniu codziennie od poniedziałku do piątku o g. 7:30 rano oraz po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00, a w soboty po Mszy św. o godz. 8.00 i 18:00. We wtorek i czwartek w sposób szczególny zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej.

Ze względu na dużą ilość zbiórek, ofiary na pomoc dla dzieci i rodzin naszej parafii można wrzucać do skarbonki, która wisi przy drzwiach głównych kościoła.

2/ JUTRO
Akcja Katolicka zapraszana Mszę św. o g. 18:00 i spotkanie formacyjne.

3/ W SOBOTĘ
na pierwsze spotkanie zapraszamy Rodziców dzieci z klas III-ch szkoły podstawowej. Rodziców dzieci ze szkoły Nr 352 i z innych szkół spoza parafii zapraszamy na g. 9:30, natomiast ze szkoły Nr 80 na g. 11:00. Rodzice przychodzą bez dzieci. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

Także w sobotę o g. 9:00 pierwsze po wakacjach spotkanie Wspólnoty 30+.

4/ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ
w całej Polsce obchodzimy kolejny Dzień Papieski pt. „Wstańcie , chodźmy ” i 42 rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Papieża. Z tej racji podobnie jak w całej Polsce przed kościołem zbierane będą ofiary do puszek na pomoc dla zdolnej, ale biednej młodzieży.

Także w przyszłą niedzielę na Mszę św. g. 15:00 zapraszamy Kandydatów do bierzmowania oraz innych młodych. Gościem będzie Ks. Kamil Falkowski i będzie okazja do zapoznania się z młodzieżowym ruchem KSM.

Natomiast młodzież z klas VIII-ch prosimy o oddawanie deklaracji do Bierzmowania Ks. Andrzejowi. Deklaracje są do wzięcia w zakrystii, kancelarii i na stronie parafialnej.

5/ INFORMUJEMY, ŻE
na stolikach są do wzięcia karteczki z możliwością wpisania imion i nazwisk zmarłych do modlitwy wypominkowej i Mszy gregoriańskiej. Karteczki oddawać można osobiście Księżom lub Siostrze w zakrystii lub kancelarii. Nie zostawiamy ich na stolikach i parapetach. Nazwiska i imiona na Msze św. (listopadową) tzw. gregoriańską, wypominki roczne i jednorazowe wypisujemy na osobnych karteczkach.

W kiosku parafialnym są nowe numery gazet i czasopism.

W naszej parafii działają już Kręgi Domowego Kościoła. To wspólnota dla małżeństw. Zapraszamy do udziału w niej nowe małżeństwa, szczególnie młode. Wszelkie informacje i zapisy u księdza Tomasza w zakrystii.