Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXV niedzielę zwykłą – 20 września 2020

1/ WE ŚRODĘ, 23 września
Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólną modlitwę o g. 17:00

2/ OD JUTRA
Rozpoczynamy głoszenie katechez neokatechumenalnych. Spotkania odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek o g. 19:30. Serdecznie zapraszamy.

2/ W PIĄTEK, 25 września rozpoczyna się w naszej Parafii PRZYGOTOWANIE DO MAŁŻEŃSTWA, czyli tzw. kurs przedmałżeński. Spotkania dla narzeczonych odbywać się będą w piątki o godz. 20:00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

6/ W SOBOTĘ:
Kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Zarówno dzieci jak i ich Rodziców polecamy modlitwie całej Wspólnoty parafialnej.

Natomiast Rodziców dzieci z klas III prosimy o pobranie deklaracji (na stronie parafialnej, w zakrystii czy kancelarii) i oddanie jej Katechetom w szkole lub w kancelarii Ks. Konradowi do końca września.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę, 10 października dla SP nr 352 i innych szkól spoza parafii o g. 9:30, a dla SP nr 80 o g. 11:00. Obecność zainteresowanych obowiązkowa. Na stronie parafialnej podane będą w tym tygodniu ewentualne terminy I Komunii św.

Natomiast w najbliższą SOBOTĘ, 26 września dla uczczenia 100 rocznicy Cudu na Wisłą, wyruszy z naszej Parafii pielgrzymka rowerowa z przeznaczeniem dla młodzieży w wieku od 15 do 30 lat; zwłaszcza z zachętą dla kandydatów do Bierzmowania. Wyjazd z ks. Andrzejem o 8.15 spod figury Pana Jezusa, powrót po południu. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej i na Facebookowej stronie.

W kiosku parafialnym można nabyć nowe numery gazet i czasopism
W najbliższym czasie Ks. Damian będzie obchodził swoje Imieniny oraz 35 rocznice urodzin. Z tej racji Solenizant i Jubilat odprawi w najbliższą niedzielę (tj. 27 września) o g. 10:00 uroczystą Mszę św. dziękczynną. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. będzie okazja do złożenia życzeń.
Także w niedzielę, 27 września przy naszej Parafii od g. 9:30 do 14:00 odbędzie się kolejna Akcja Honorowych Dawców Krwi. Chętni w wieku od 18 do 60 lat powinni być po lekkim śniadaniu i posiadać przy sobie dokument tożsamości.
Od jutra do końca września w SP nr 80 przy ul. Aspekt odbywa się zbiorka elektrośmieci. Zachęcamy do ich oddawania.