Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XII niedzielę zwykłą – 21 czerwca 2020

1. Przypominamy, że dzisiaj podczas Mszy św. o g. 11:30 odbędzie się podziękowanie za dotychczasowa posługę w naszej parafii Księdzu Piotrowi i Księdzu Marcinowi. Zapraszamy do udziału w niej.

2. Kilka dni temu Ks. Proboszcz obchodził 38 rocznicę święceń kapłańskich. Z tej racji w najbliższy wtorek podczas Mszy św. o g. 11:00 Ks. Proboszcz wraz ze swoimi kolegami kursowymi odprawi w naszym kościele Mszę św. dziękczynną. Eucharystii przewodniczył będzie J. Em. Kardynał Kazimierz Nycz, Arcybiskup Metropolita Warszawski. Bardzo serdecznie wszystkich Parafian i Gości zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.

3. Natomiast we środę przypada Uroczystość św. Jana Chrzciciela i imieniny Ks. prałata Jana Huryna i obecnego Proboszcza, Ks. Jana Szubki. Wszystkich chętnych wiec zapraszamy na Msze sw. sprawowaną przez Solenizanta o g. 18.00. Niestety z racji pandemii nie będzie wspólnego spotkania po Mszy św., dlatego prośba, aby nie przynosić żadnych ciast i słodkości. Natomiast dla wszystkich będą przy wyjściu z kościoła cukierki.

4. Także we wtorek o g. 17:00 Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólna modlitwę.

5. W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież polecamy wiec naszej modlitwie, zwłaszcza sprawowanej w najbliższy piątek.