Przeskocz do treści

Ogłoszenia na II niedzielę Wielkiego Postu – 8 marca 2020

1/ DZISIAJ
Po każdej Mszy św. można złożyć do puszek ofiarę na misje i misjonarzy.
Podobnie jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do udziału także w Drodze Krzyżowej, która odprawiana jest w każdy piątek po Mszy Św. o godz. 08.00. i 18.00 oraz o godz. 16.15 z udziałem dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy, którzy w ubiegłym tygodniu w tych nabożeństwach uczestniczyli.

Po Mszy św. o g. 13.00 spotkanie Braci KSP TOTUS TUUS

W kiosku oraz przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wielkanocne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na świąteczną pomoc dla najbiedniejszych rodzin naszej Parafii.
Pod chórem przy stoliku można zapisać się na listę Duchowej adopcji dziecka poczętego. Zapraszamy do tej niezwykłej akcji i modlitwy.

Na stolikach zaś są informacje o odpisie 1% podatku na CARITAS naszej parafii

2/ W PIĄTEK
przypada 7 rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy więc o Ojcu Świętym szczególnie w naszych modlitwach. Z tej racji we czwartek o g. 17.30 w Świątyni Opatrzności Bożej odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna, na którą ks. kard. K. Nycz serdecznie zaprasza.

4/ W SOBOTĘ
Wspólnota Dorosłych 30+ zaprasza na spotkanie o g. 9:00 do sali przy kancelarii.

Natomiast o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

4/ INFORMUJEMY,
że rekolekcje wielkopostne będą głoszone w naszej Parafii od IV Niedzieli WP, czyli za 2 tygodnie. Już dzisiaj do udziału w nich serdecznie zapraszamy.

W ramach „Duchowego przygotowania do beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego" – Akcja Katolicka organizuje w sobotę, 4 kwietnia pielgrzymkę do Choszczówki. Szczegółowy program pielgrzymki do wglądu na tablicy parafialnej Akcji Katolickiej. Natomiast w niedzielę, 15 marca br. przyjmowane będą przez organizatorów zgłoszenia.

Wspólnota Emmanuel zaprasza na kurs "Droga Zacheusza", oparty na Nauce Społecznej Kościoła, będący propozycją dla osób pragnących pogłębić swoje życie chrześcijańskie w wymiarach: rodzinnym, zawodowym i społecznym. Spotkania będą odbywały się w parafii Nawiedzenia NMP, ul. Przyrynek 2, w poniedziałki o godz. 19.00. Pierwsze spotkanie już 9 marca. Szczegóły na stronie Wspólnoty Emmanuel oraz na plakacie i ulotkach.