Przeskocz do treści

Ogłoszenia na Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2020

1/ Dzisiaj obchodzimy w całym kościele Dzień Życia konsekrowanego. Modlimy się wiec w intencji Sióstr i Braci zakonnych i wszystkich osób konsekrowanych. Pamiętajmy o Siostrach Katarzynkach posługujących w naszej parafii.

Msza św. o g. 13.00 jak zwykle w pierwsza niedzielę miesiąca w intencji matek i rodziców oczekujących potomstwa.

Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek dla biednych i potrzebujących.

Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru parafialnego.

2/ JUTRO na Msze św. o g. 18.00 i spotkanie zapraszają członkowie Akcji Katolickiej. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

3/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism. Przypominamy tez o możliwości odpisu podatkowego na Caritas naszej parafii. Foldery na stolikach przy wyjściu z kościoła. Przy wyjściu z kościoła też do wzięcia gazetka parafialna.

4/ W tym Tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii świętej wynagradzającej.Spowiedź dla dzieci i Msza św. o g. 17.00.

5/ Przypominamy, ze są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie. Zapisy do 15 lutego.

Natomiast na pielgrzymkę "Śladami chrześcijaństwa w Gruzji i Armenii" zaprasza par. św. Zygmunta w Warszawie w dniach 15 - 26.06.br. Cena 5030 zł. Szczegółowy program znajduje się na plakacie w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Zapisy w kancelarii par. św. Zygmunta przy ul. Daniłowskiego 64.

6/ Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską tzw. „kolędę”. Odwiedziliśmy ponad 2700 mieszkań i Rodzin Wszystkim więc, którzy nas serdecznie i życzliwie przyjmowali składamy gorące podziękowanie. Cieszymy się, że mogliśmy w Waszych domach, chociaż przez kilka minut przebywać, pomodlić się z Wami, pobłogosławić Was i Wasze mieszkania oraz porozmawiać, poznać, – chociaż w części - Wasze problemy i radości.

Dziękujemy za miłe słowa i spostrzeżenia dotyczące naszej parafii, zainteresowanie i troskę, serdeczna rozmowę i bliższe poznanie; za otwartość i bezpośredniość. Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra i życzliwości, jakie z Państwa strony spotkaliśmy.

Serdecznie dziękujemy za składane z okazji wizyty ofiary. Będą one, jak zwykle, przeznaczone na potrzeby naszej Wspólnoty parafialnej.

Tych, których nie udało się nam odwiedzić przepraszamy i obiecujemy odwiedzić w nowym roku duszpasterskim.