Przeskocz do treści

Ogłoszenia na III niedzielę Adwentu „Gaudete” – 15 grudnia 2019

1/ WCZORAJ
Zakończyliśmy przedświąteczną część wizyty duszpasterskiej. Wszystkim, którzy nas przyjmowali bardzo serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, modlitwę, rozmowę i złożone przy tej okazji ofiary.

2/ DZISIAJ
Rozpoczynamy w naszym kościele rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne są głoszone dzisiaj podczas każdej Mszy Św. oraz w poniedziałek i środę o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 18.00 i 20.00. Zachęcamy do wysłuchania nauk rekolekcyjnych. Młodzież zapraszamy na godz. 20.00. Nie będzie kazań na Mszy św. o g. 17.00
Wtorek będzie dniem spowiedzi. Spowiadać będziemy od g. 8.00 – 11.00 i od 15.00 – 21.00.
Prosimy tak zorganizować sobie zajęcia, aby nikogo na rekolekcjach nie zabrakło. Zapraszamy także do spowiedzi, ponieważ nie będziemy spowiadać w Święta. Trudno też będzie się wyspowiadać w przyszłą niedzielę. Prosimy, aby spowiedzi nie odkładać na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że zabraknie nam czasu.

W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w Roratach odprawianych w każdy dzień powszedni o g. 6.30 rano.

Można nabywać opłatki oraz świece Caritas. Dzisiaj też można jeszcze, przy wejściu do kiosku składać do koszy dary rzeczowe dla ubogich.
Natomiast ministranci rozprowadzają sianko.

Zachęcamy wszystkich Parafian do nabywania prasy katolickiej.


Dzisiaj po Mszy św. o g. 13.00 odbędzie się w naszym kościele KONCERT ŚWIĄTECZNY w wykonaniu Solistów i Orkiestry Filharmonii Narodowej pod kierunkiem prof. Jana Lewtaka. W programie utwory klasyczne oraz polskie kolędy. Bardzo serdecznie wszystkich Parafian i miłych Gości zapraszamy.

Paczki dla najbardziej biednych i potrzebujących rozdawane będą w najbliższy piątek od g. 10.00 do 13.00.

Porządek Mszy sw. w I i II Dzień Świąt jak w każdą niedzielę. Zachęcamy do udziału w liturgii.