Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXXIII niedzielę zwykłą – 17 listopada 2019

1/ Od jutra - 18 listopada - rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Wizyta ma na celu błogosławieństwo domu i jego mieszkańców, wspólną modlitwą oraz duszpasterską rozmowę z mieszkańcami. Dlatego prosimy przygotować stół z białym obrusem, wodę święconą, Pismo św. oraz krzyż i świece. Prosimy też o obecność w miarę możliwości wszystkich domowników. Zwyczajem lat ubiegłych prosimy o powieszenie karteczki z zaproszeniem na drzwiach domu.

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ NA NAJBLIŻSZE DNI:

  • ul. Nerudy 2 i 4 - poniedziałek - 18 listopada
  • ul. Nerudy 3 i 5 – wtorek – 19 listopada
  • ul. Nerudy 12 – środa – 20 listopada
  • ul. Nerudy 10 i 11 – czwartek – 21 listopada
  • ul. Nerudy 8 – piątek – 22 listopada
  • ul. Nerudy 9 – sobota – 23 listopada
  • ul. Nerudy 6 i 7 – poniedziałek – 25 listopada
  • ul. Conrada 4 – wtorek – 26 listopada

Wizyta trwa od poniedziałku do piątku w g. 18.00 - 22.00, a w sobotę od 11.00 - 16.00.

Za miłe przyjęcie już dzisiaj dziękujemy. W związku z wizytą duszpasterską nie zawsze będziemy spowiadać o g. 18.00. Zainteresowanych prosimy o spowiedź w innym terminie.

2/ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ:
przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego i Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, i ostatnia niedziela roku liturgicznego. Taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Warszawie.

Będzie tez można już nabywać świece wigilijne.

W przyszłą niedzielę też o g. 16.00 odbędzie się zebranie Duszpasterskiej Rady Parafialnej Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

3/ INFORMUJEMY, ŻE:
W kiosku można nabyć nowe gazety i czasopisma, a przy wyjściu z kościoła gazetkę parafialną.

Dzieci powyżej 4 roku życia wraz z Opiekunami zapraszamy na warsztaty adwentowe, na których każda rodzina będzie mogła własnoręcznie wykonać wieniec adwentowy do swojego domu, przypomnieć sobie symbolikę Adwentu oraz zebrać inspiracje do jego owocnego przeżycia. Warsztaty odbędą się w sobotę, 30 listopada o godzinie 14:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkie informacje na temat zapisów znajdują się na stronie parafialnej i na facebooku parafii.

Dzieci ze szkoły podstawowej z ul. Bajana i Liceum Nr 13 znajdujące się przy parafii, informują, że po Mszy św. o g. 11.30 będą sprzedawane ciastka. Ofiary przeznaczone będą na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowego - niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej Księzy Marianów. Akcja sprzedaży ciast jest kontynuacją programu „Pola Nadziei” - w ramach którego uczniowie obu szkól sadzili przed kościołem żonkile.