Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXX niedzielę zwykłą – 27 października 2019

1/ DZISIAJ:
W dalszym ciągu przyjmujemy na WYPOMINKI i Msze Świętą ZBIOROWĄ (tzw. gregoriankę) za naszych bliskich zmarłych. Msza Św. odprawiana będzie od 2 listopada (Dzień zaduszny) przez 30 dni o g. 17.00, WYPOMINKI ROCZNE czytane będą w każdą niedzielę przed Mszą Św. o g. 7.00 i 10.00, a WYPOMINKI JEDNORAZOWE - 1 listopada o g. 17.00 - podczas nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego - i 2 listopada o g. 16.00 – podczas procesji. Kartki z imionami i nazwiskami zmarłych można składać w kancelarii i zakrystii.

Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania przypominamy o Mszy św. i spotkaniu dzisiaj o g. 18.00. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

Natomiast na spotkanie grupy młodzieżowej MOST zapraszamy po wieczornej Mszy św.

2/ W CZWARTEK
Ostatnie w tym miesiącu nabożeństwo różańcowe. Będziemy się w nim modlić za naszych bliskich zmarłych. Dla Dzieci ostatni różaniec we wtorek (!), jak zwykle o g. 17.15 w dolnym kościele.

3/ W PIĄTEK
Przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą w naszym kościele odprawiane jak w każdą niedzielę. O g. 17.00 będzie odprawione nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z wypominkami jednorazowymi. Nie będzie Mszy o g. 17.00.

4/ W SOBOTĘ
DZIEŃ ZADUSZNY. Msze św. będą odprawiane jak w dzień powszedni oraz dodatkowo o g. 10.00. O g. 16.00 zapraszamy na procesję żałobną z wypominkami jednorazowymi.
O g. 17.00 pierwsza Msza św. wspólna - tzw. gregoriańska (listopadowa) za Zmarłych.

4/ W SOBOTĘ
O g. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i nabożeństwo różańcowe.
Ofiarodawcom, którzy w ostatnim miesiącu złożyli ofiary, zwłaszcza na budowę wieży składamy serdeczne „Bóg zapłać.”

Zapraszamy do obejrzenia w kinach filmu p.t. "Nieplanowane". Jest to historia nawrócenia się dyrektor największej sieci klinik aborcyjnych. Chciała pomagać kobietom poprzez aborcję, dopóki nie zobaczyła czym naprawdę to jest. Film "Nieplanowane" wchodzi do kin 1 listopada.


Zakończył się proces beatyfikacyjny sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Uroczystości beatyfikacyjne odbędą się w niedzielę, 7 czerwca w Warszawie. Już dzisiaj serdecznie do udziału w ich zapraszamy.