Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXIX niedzielę zwykłą – 20 października 2019

1.DZISIAJ
Na Mszę św. o g. 18.00 i próbę generalną zapraszamy Młodzież z kl. I-szych i II-gich szkół średnich przygotowującą się do Bierzmowania.

Sakrament Bierzmowania będzie udzielony jutro podczas Mszy św. o g. 18.00. Mszy św. przewodniczył będzie Jego Ekscelencja Arcybiskup Józef Górzyński, Metropolita Warmiński.

Z tej racji nabożeństwo różańcowe jutro będzie tylko rano o g. 7.30.

Dzisiaj w naszej parafii, podobnie jak w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych.

2.W SOBOTĘ
26 października zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na pierwszy Bal Wszystkich Świętych w naszej parafii. W programie dużo atrakcji dla dzieci, a biletem wstępu jest przebranie się za ulubionego Świętego/Świętą lub za Anioła. Dzieci zapraszamy wraz z Opiekunami. Początek balu o godzinie 15:00 w kościele. Prosimy o przyniesienie czegoś na wspólny stół. Wszystkie szczegóły oraz inspiracje do wykonania stroju balowego na stronie parafialnej i na facebooku Bal Wszystkich Świętych.

INFORMUJEMY, ŻE:
W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki. Kartki z imionami i nazwiskami za Zmarłych można składach w zakrystii lub kancelarii. Przypominamy, że nasza modlitwa za zmarłych jest znakiem miłości, pamięci i pomocą Im w drodze do pełnego spotkania z Jezusem.

W kiosku parafialnym można nabyć nowe numery gazet i czasopism,

Dzisiaj o g. 17.oo W DOBRYM MIEJSCU” przy ul Dewatis 3 (wejście B) z koncertem wystąpi Magda Anioł z zespołem. Bilety w cenie 44 zł do nabycia w kasie na miejscu.