Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXV niedzielę zwykłą – 22 września 2019

1/ WE CZWARTEK

Swoje imieniny i rocznicę urodzin obchodził będzie Ks. Damian Skiba. Będziemy się za Niego modlić zwłaszcza podczas Mszy św. o g. 18.00. Złożymy Mu tez wtedy życzenia. Serdecznie zapraszamy.

2/ W PIĄTEK

rozpoczynamy w naszej parafii przygotowanie do małżeństwa dla narzeczonych. Spotkania odbywać się będą w PIĄTKI o godz. 20.00 w sali św. Jana.

3/ W SOBOTĘ

Na pierwsze po wakacjach spotkanie zaprasza Wspólnota 30+. Początek jak zwykle o g. 9.00 w sali przy zakrystii.

Także w sobotę na ulicach wielu miast, odbędzie się modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego. Chętnych zapraszamy pod krzyż przy ul. Reymonta o godz. 15.oo.

4/ INFORMUJEMY, ŻE:

W kiosku parafialnym można nabyć nowe numery gazet i czasopism.    

Młodzieży z klas VIII przypomnimy o zapisach  na przygotowanie do bierzmowania.

Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza jutro o g. 17.00 na wspólna modlitwę Różańcowa. 

Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy do udziału w scholi. Próby i spotkania odbywają się w każdą niedziele o g. 10.30.

Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium MB w Osuchowej. Wyjazd w sobotę 5 października o g. 7.00. Zapisy w kiosku.

Mamy z małymi dziećmi które chciałyby wzajemnie się poznać, poszerzyć swoją wiedzę z różnych dziedzin i spędzić wspólnie czas zapraszamy  na spotkania Chrześcijańskich Mam na Chomiczówce.

Spotkania będą miały charakter otwarty, „przyjazny” (można spokojnie nakarmić Malucha, bawić się z nim etc.) i będą trwać ok. 2 godzin.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w  najbliższą środę,      25 września o 10:00 w sali przy kancelarii. Więcej informacji na stronie parafialnej.