Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXII niedzielę zwykłą – 1 września 2019

DZISIAJ obchodzimy kolejną – 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Naszą modlitwą ogarnijmy wszystkich walczących w obronie naszej Ojczyzny. Dla poległych prośmy o nagrodę życia wiecznego oraz aby ich ofiara nie poszła na marne. Prośmy także w intencji naszej Ojczyzny oraz o pokój na świecie dzisiaj.

2. DZISIAJ TEŻ po każdej Mszy św. zbierane są ofiary na pomoc dzieciom najbiedniejszym (pomoce szkolne i obiady).

3. Z racji I niedzieli miesiąca Msza św. o 13.00 będzie sprawowana w intencji matek i rodzin spodziewających się dziecka. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami Św. Jana Pawła II – patrona Rodzin.

4. Od JUTRA kancelaria będzie czynna zarówno w godzinach popołudniowych, jak i porannych.

5. JUTRO TEŻ rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Uroczysta inauguracja dla szkół podstawowych będzie miała miejsce najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy, więc zarówno rodziców, opiekunów, wychowawców jak i dzieci. Dzieci z klas pierwszych przynoszą ze sobą do poświecenia tornistry.

6. Rozpoczęcie roku katechetycznego dla młodzieży również w niedzielę, ale o g. 18.00. Na Mszę św. i spotkanie po Mszy św. zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców. Ze względu na zbliżający się termin Bierzmowania obecność zainteresowanych obowiązkowa.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

8. W piątek spowiedź przed każdą Mszą św., dla dzieci od godz. 16.30, a o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św.