Przeskocz do treści

Ogłoszenia na IV niedzielę wielkanocną – 12 maja 2019

Dzisiaj z racji IV niedzieli wielkanocnej, tzw. Dobrego Pasterza modlimy się w intencji powołanych do kapłaństwa oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Także dzisiaj o g. 13.00 z racji 60 r. śmierci Bolesława Chomicza odprawiona zostanie Msza św. z udziałem OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ, łącznie z najwyższymi jej Władzami. Podczas Mszy św. i po Mszy z koncertem wystąpi zespół folklorystyczny „SWOJACY’ z Baruchowa na Kujawach. Przewidziane są także strażackie pokazy. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Jutro z racji 13 dnia miesiąca po Mszy św. o g. 18.00 pierwsza w tym roku procesja fatimska. Rozważania tajemnic Radosnych przygotują Wspólnoty Neokatechumenalne.

We wtorek wspominamy w liturgii św. Macieja, Apostoła. Podczas Mszy św. o g. 8.00będziemy się modlić w intencji Ks. Macieja z racji Jego imienin. Będzie także okazja do złożenia życzeń Solenizantowi.

W najbliższą sobotę podczas Mszy sw. o g. 11.00 grupa Dzieci z naszej Parafii przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Zarówno Dzieci jak i ich Rodziców i Rodziny polecajmy w naszych modlitwach.

Natomiast spotkanie Rodziców, których dzieci przystępowały do I Komunii Świętej rok temu odbędzie się w poniedziałek – 27 maja o g. 19.30 w dolnym kościele.

Ofiary zbierane na tace w przyszłą niedzielę będą przeznaczona na Warszawskie Seminarium Duchowne.

Wspólnie z Caritas Archidiecezji Warszawskiej organizujemy wakacje dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących i biednych. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii jutro lub we wtorek. Wyjazd w Karkonosze od 8 do 22 lipca.

Wspólnota Emmanuel zaprasza rodziny na „Wakacje z Panem Bogiem, rekolekcje, organizowane w schronisku górskim na Śnieżnicy, w Beskidzie Wyspowym, od 30.06 do 6.07.
Szczegółowe informacje na stronie Wspólnoty Emmanuel:
https://www.emmanuel.info.pl/wakacje-rodzinne-z-panem-bogiem/