Przeskocz do treści

Ogłoszenia na III niedzielę wielkanocną – 5 maja 2019

Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca Msza św. o g. 13.00 będzie odprawiona, jak zwykle w intencjo matek i rodzin oczekujących i spodziewający się dziecka.

Wczoraj nasza zakrystianka siostra Donata obchodziła 25 lecie profesji zakonnej pamiętajmy o siostrze w naszych modlitwach.

Rodzicom i dzieciom I–Komunijnym przypominamy o rozpoczynających się jutro spotkaniach i próbach. We środę 8 maja o g. 17.00 spotkanie z fotografem. Spotkania dla dzieci odbędą się w: poniedziałek - 6 i 13 maja, środę - 8 i 15 maja oraz piątek - 10 i 17 maja (spowiedź) o g. 17:00.

Ze względu na próby dzieci do I komunii św. Mszę św. wieczorne w poniedziałek, środę, piątek odprawiane będą w dolnym kościele.

W dniu 8 maja Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego Patrona Polski.

W przyszła niedziele z racji 60 rocznicy smierci Bolesława Chomicza Msza sw. o g. 13.00 będzie odprawiona w intencji Strażaków. Podczas Mszy sw. wystąpi zespół ludowy. Po Mszy św. koncert oraz pokazy strażackie. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę - 12 maja - z racji II niedzieli miesiąca na Mszę św. o godz 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.