Przeskocz do treści

Ogłoszenia na II niedzielę Wielkiego Postu – 17 marca 2019

DZISIAJ
podobnie jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do udziału także w Drodze Krzyżowej, która odprawiana jest w każdy piątek po Mszy Św. o godz. 08.00. i 18.00, o godz. 16.15 z udziałem dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy, którzy w ubiegłym tygodniu w tych nabożeństwach uczestniczyli.

W SOBOTĘ
Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólna modlitwę o g. 17.00.

W kiosku oraz przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wielkanocne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na świąteczną pomoc dla najbiedniejszych rodzin naszej Parafii. Można też ofiarować dar serca ubogiemu bliźniemu. Do przygotowanych przez CARITAS koszy można składać dary rzeczowe: produkty żywnościowe, słodycze (tylko w oryginalnych opakowaniach), środki utrzymania czystości, zabawki itp.

Pod chórem przy stoliku można zapisać się na listę Duchowej adopcji dziecka poczętego. Zapraszamy do tej niezwykłej akcji i modlitwy.

Na stolikach zaś są informacje o odpisie 1% podatku na CARITAS naszej Parafii.

Chłopców, którzy chcieliby być ministrantami, zapraszamy na spotkanie w sobotę o g. 11.00. Natomiast dziewczynki do scholii w sobotę na 9.30 i niedzielę o g. 10.30.

Droga Neokatechumenalna zaprasza w każdy czwartek Wielkiego Postu o g. 19.30 na wspólne nieszpory połączone z wyznaniem wiary poszczególnych uczestników Drogi.

Prosimy, aby w wypadku pomyłki, przekręcenia imienia czy nazwiska w zamawianych i odprawianych intencjach osoby zainteresowane zgłaszały się do zakrystii jeszcze w czasie Mszy św.

Osoby, które chciałyby dołączyć do grupy śpiewających w Triduum Paschalnym, zapraszamy na próbę w najbliższy piątek na godz. 19.30.