Przeskocz do treści

Ogłoszenia na IV niedzielę zwykłą – 3 lutego 2019

1/ Dzisiaj Msza św. o g. 13:00 - jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca - w intencji matek i rodziców oczekujących potomstwa.

A po wieczornej Mszy św. kolejne spotkanie z cyklu BIBLIA NA CHOMICZÓWCE. Tematem będą księgi nadziei, tj. Sofoniasza i Aggeusza.

2/ JUTRO na Mszę św. o g. 18:00 i spotkanie zapraszają członkowie Akcji Katolickiej. Tematem będzie referat „Całun Turyński – fakty i mity.”

3/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism. Przypominamy też o możliwości odpisu podatkowego na Caritas naszej Parafii. Foldery na stolikach przy wyjściu z kościoła. Przy wyjściu z kościoła też do wzięcia gazetka parafialna.

4/ Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania przypominamy o Mszy św. i spotkaniu w najbliższą niedzielę o g. 18:00.

5/ Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona potrzeby Warszawskiego Seminarium Duchownego.

6/ We środę 6 lutego w katedrze warszawskiej odbędzie się Msza dziękczynna w 70 rocznicę ingresu do konkatedry przez Kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

7/ W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli tzw. „kolędę”. Odwiedziliśmy ponad 2500 mieszkań i Rodzin. Wszystkim, którzy nas serdecznie i życzliwie przyjmowali, składamy gorące podziękowanie. Cieszymy się, że mogliśmy w Waszych domach chociaż przez kilka minut przebywać, pomodlić się z Wami, pobłogosławić Was i Wasze mieszkania oraz porozmawiać, poznać, – chociaż w części – Wasze problemy i radości.

Dziękujemy za miłe słowa i spostrzeżenia dotyczące naszej Parafii, zainteresowanie i troskę, serdeczna rozmowę i bliższe poznanie, za otwartość i bezpośredniość. Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra i życzliwości, jakie z Państwa strony spotkaliśmy.

Serdecznie dziękujemy za składane z okazji wizyty ofiary. Będą one - jak zwykle - przeznaczone na potrzeby naszej Wspólnoty parafialnej, a w tym roku przewidywane są wielkie i bardzo kosztowne inwestycje.
Dziękujemy także za wspaniałe wzajemne ubogacenie - że mogliśmy wiele się od Was nauczyć; spotkać wspaniałych życzliwych i dobrych ludzi. Doświadczyć Waszej serdeczności. Bóg zapłać.

Niestety nie wszystkich udało się odwiedzić. Zawiedzionych przepraszamy. Obiecujemy odwiedziny jeszcze w tym roku, pod koniec listopada.