Przeskocz do treści

Ogłoszenia na II niedzielę zwykłą – 20 stycznia 2019

1/ DZISIAJ:
od 9.00 do 14.00 sali przy kancelarii odbywa się Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Chętnych serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że dzisiaj o g. 17.00 w dolnym kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu dzieci ze szkoły przy ul. Conrada 6.

Natomiast w sobotę, 2 lutego o g. 16.30 zapraszamy na koncert kolęd z całego świata w wykonaniu kleryków Seminarium misyjnego „Redemptoris Mater”.

2/ WE ŚRODĘ
Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólną modlitwę o g. 16.00.

4/ INFORMUJEMY, ŻE:
W kiosku parafialnym można nabyć kolejne numery prasy katolickiej a przy drzwiach gazetkę parafialna. Ofiary na potrzeby młodzieży, która wybiera się do Izraela.

W piątek 25 stycznia rozpoczynamy przygotowanie do małżeństwa (tzw. kurs przedmałżeński). Zapisy dla chętnych na pierwszym spotkaniu.

Zapraszamy także do udziału w wykładach filozoficzno-teologicznych, które odbywają się w Sali Matki Bożej w soboty od 9.00 do 12.00. Bliższe informacje na stronie parafialnej.

W tym tygodniu rano są wolne intencje mszalne.

We wtorek w Panamie rozpoczynają się SDM.

Z tej racji w niedzielę, 27 stycznia 2019 r. od godz. 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodych „Panama w Warszawie” Będzie to okazja do wspólnej modlitwy z Papieżem Franciszkiem i młodzieżą obecną w tych dniach w Panamie. Konferencję wygłosi Ks. Abp Grzegorz Ryś, całość poprowadzi raper i prezenter telewizyjny Michał „PAX” Bukowski. Podczas spotkania przewidziana jest Eucharystia, wspólne czuwanie przy ikonie Matki Bożej, uwielbienie, a także łączenie się na żywo z młodzieżą w Panamie. Szczegóły spotkania zamieszczone są na plakacie.

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:
ul. M Dąbrowskiej 3 i 5 – poniedziałek – 21 stycznia
ul. M. Dąbrowskiej 1, 7 i 8 - wtorek – 22 stycznia
ul. M. Dąbrowskiej 13– środa – 23 stycznia
ul. M. Dąbrowskiej 10 i 11– czwartek – 24 stycznia
ul. M. Dąbrowskiej 9 i 17 - piątek – 25 stycznia
ul. M. Dąbrowskiej 19 - sobota- 26 -stycznia
ul. M. Dąbrowskiej 21 – poniedziałek – 28 stycznia
ul. M. Dąbrowskiej 23 – wtorek – 29 stycznia

Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy życzliwie przyjmowali nas w ubiegłym tygodniu. Dziękujemy także wszystkim ofiarodawcom za ofiary składane podczas kolędy. Ponieważ nasze kolędowanie dobiega końca prosimy, aby Ci którzy nie mogli z jakiegokolwiek powodu przyjąć Księdza, a chcieliby to uczynić, zgłosili się do zakrystii lub kancelarii, koniecznie w tym tygodniu.